Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /misiestudio.pl/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Identyfikacja wizualna John Cage Year in Lublin | WidziMisie

John Cage Year in Lublin

Identyfikacja wizualna obchodów Roku Johna Cage’a – Lublin 2012
Projekt zorganizowanym w związku z przypadającą  w 2012 roku setną rocznicą urodzin wybitnego kompozytora, artysty i myśliciela XX wieku. W programie obchodów znalazły się wydarzenia prezentujące zarówno dzieła Johna Cage’a, jak i kompozytorów, muzyków, performerów, poetów, malarzy powstałe z inspiracji jego twórczością. Program Roku Johna Cage’a ujęty był w cykl wydarzeń o charakterze interdyscyplinarnym wskazujących na dziedziny sztuki, które były w polu zainteresowań artysty. Począwszy od stycznia 2012 roku aż do grudnia tegoż roku odbywały się koncerty, warsztaty, happeningi, prezentacje spektakli teatralnych i tanecznych oraz realizowane były projekty artystyczne z dziedziny performance, performance słowny, performance radiowy, sound art, sound poetry, soundpainting.

W ramach projektu przygotowaliśmy identyfikację wizualną, stronę internetową oraz szereg materiałów promocyjnych.
Projekt zrealizowany wspólnie ze Studiem Format.

Strona korzysta z plików cookies. Jeżeli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Zamknij
x